1
2
3
sauer danfoss logo


Zbudowane na potrzeby firmy Sauer Danfoss aplikacje w technologii Microsoft Silverlight już dzisiaj pozwalają na zwiększenie produktywności i dostarczają nieocenionych informacji w procesie zarządzania liniami produkcyjncymi firmy. Zaawansowane rozproszone rozwiązania zostały zaprojektowane i wdrożone w fabrykach firmy na terenie Polski.
 

aviva logoOgólnopolska firma ubezpieczeniowa, oferująca swoje produkty dla całego społeczeństwa. W związku z ogromnym przedsięwzięciem jakim jest oferowanie produktów ubezpieczeniowych dużej grupie odbiorców we współpracy z Evelo9 powstała aplikacja znacznie ułatwiająca to zadanie. Zaprojektowany i zrealizowany przez nas system wspomagania procesu sprzedaży jest dziś w rękach agentów ubezpieczeniowych firmy. Dzięki niemu efektywnie zwiększyli oni możliwości sprzedaży, a firma zyskała doskonałe narzędzie oceny efektywności ich pracy.
 

biteo logo


Polski start-up zrealizowany we współudziale kapitału polskiego i unijnego. Efektowny design oraz znacząca część implementacji produktu dostępnego dziś pod adresem biteo.pl to efekt współpracy z firmą Evelo oraz butikiem kreatywnym Creocity.

PL
EN DE